אודותינו       

  המוצרים שלנו

   קסם ים המלח    התקשרו אלינו 

 

 מציע לך קו מוצרים חדש אשר מגלם בתוכו גישה חדשנית העומדת בחזית המחקר המדעי כשהיא משולבת בסודות עתיקי היומין של טיפוח היופי הטבעי. המינרלים של ים המלח, שהיו ידועים ליפיפיות הידועות של העולם העתיק, כגון נפרטיטי, בת-שבע וקליאופטרה, מכילים תרכובות טבעיות ייחודיות שהשפעתן החיובית על עורך לא תסולא בפז.

בחלק ממוצרי חברת BEAUTY OF LIFE  נעשה שימוש במיצוי אצת הדונליאלה,הידועה בסגולותיה החיוביות לטיפוח העור. מדעני החברה מצאו ששילוב מיצוי הדונליאלה בתכשירים הקוסמטיים של חברת BEAUTY OF LIFE    משפר את  הפעילות המטבולית  של העור, מעניק לו חומרים חיוניים  לבריאותו,שומר על לחות  העור בתנאים קשים, מונע נזקי סביבה (קרינה וחום)   ומאט את קצב הזדקנות העור.

 לפרטים נוספים על אצת הדונליאלה וסגולותיה לחץ כאן.                                 

                               
ים המלח, ש-30 אחוז מתכולתו הם מינרלים, הוא אחד מפלאי הטבע. הוא שוכן במקום הנמוך ביותר בעולם ובחופיו מצטברים משקעים של תערובות נדירות. מוצרי 'Beauty of Life' משתמשים בטכנולוגיות מתוחכמות כדי לאסוף את תמצית המינרלים של ים המלח ולהגישה לך בבקבוק. עכשיו תוכלו גם אתם להתנסות בטיפולי הפנים והגוף החושניים והמרגשים שמהם נהנו מלכות העולם העתיק, יחד עם היתרונות של החידושים האחרונים במדע הקוסמטיקה המודרני.